X
Ładowanie...

Tanie loty Reykjavik Split

już od

29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Reykjavik Split

Bilety lotnicze Reykjavik Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Reykjavik Split

Przewodnik po lotach Reykjavik Split

Tanie loty Reykjavik - Split z przesiadkami– kilka porad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie nie możliwości do celu dostać się jedną linią. Innym razem na przykład wychodzi, że rejsy z przesiadkami są tańsze i atrakcyjniejsze. Wcale nie ma powodów do obaw. Przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o lotach kilkoma samolotami na trasie Reykjavik - Split.

Przesiadki na jednym bilecie

Decydując się na lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, zazwyczaj wszystkie przesiadki są nabite na jednym bilecie. Tym sposobem stajesz do odprawy wyłącznie jeden raz i przy pierwszej otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Reykjavik - Split od czasu do czasu jednak traktują każdą przesiadkę jako kolejny rejs. W tym wypadku trzeba przejść odprawę przed każdym lotem. Jeżeli przesiadka jest zaplanowana w kraju mającym wizy, powinieneś dodatkowo przygotować się na kontrolę.

Sam widzisz, że zmiany samolotów na trasie Reykjavik - Split nie są ani trochę niewygodne. Dodatkowo, jest to wspaniały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie tańszych biletów przesiadkowych. Różnica w cenie sięga około 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To jest właśnie powód, który niepokoi turystów. To faktycznie mało komfortowa sytuacja, wiele osób zastanawia się, jak to zorganizować. Ile czasu potrzebują na odnalezienie się na lotnisku? Zazwyczaj sami przewoźnicy to ustalają. Rzadko zdarza się tak, że należy błyskawicznie przemieścić się do kolejnego samolotu. Najczęściej bez problemu będziesz mógł jeszcze wypić kawę. Jeśli jednak twój samolot się spóźni, linie lotnicze od razu zaoferują ci pomoc i wyszukują ci miejsce w innym samolocie.

W usłudze Smart Connection zazwyczaj czas oczekiwania to kilka godzin. Ale nie martw się, nie jest to wada. Postoje są w najatrakcyjniejszych miastach dla turystów. Możesz odwiedzić interesujący Paryż czy nieszablonową Moskwę i powoli wrócić na lotnisko.