X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Reykjavik Wilno

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Reykjavik Wilno

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Reykjavik Wilno

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Reykjavik Wilno

Przewodnik po lotach WizzAir Reykjavik Wilno

Czy możemy wziąć medykamenty na przelot Reykjavik - Wilno linią Wizz Air

Jeśli posiadaliśmy wcześniej okazję korzystać z propozycji linii lotniczych Reykjavik - Wilno linią Wizz Air, to z pewnością orientujemy się, w jaki sposób należy spakować bagaż. Co jednak, jeśli teraz musimy przewieźć ze sobą leki? Wiemy, w jaki sposób to wygląda, które leki mamy możliwość ze sobą wziąć i czy mamy szansę je trzymać w walizce podręcznej? Musimy skontrolować tą sprawę, tak abyśmy posiadali świadomość, że przelot Reykjavik - Wilno linią Wizz Air przeminie nam spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.

Leki w walizce podręcznej podczas podróży Reykjavik - Wilno linią Wizz Air.

Przede wszystkim warto powiedzieć, że jeśli wykupiliśmy wejściówkę na tanie loty Reykjavik - Wilno linią Wizz Air, to tak samo jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość mieć w walizce podręcznej. Rzecz jasna powinniśmy poinformować o ich posiadaniu w momencie kontroli osobistej, jak też powinniśmy je trzymać w oddzielnej siatce. Wtedy sprawdzanie odbędzie się szybciej, więc możemy wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Działanie będzie takie, że mieć możemy leki bez recepty, które będą udostępnione dla wszystkich oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć zaświadczenie od doktora, bo może się sprawdzić przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Jakie będzie ograniczenie na ich liczbę?

Jeśli idzie o leki w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę wziąć na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Nie mniej, musimy brać tylko taką ilość leków, która jest nam faktycznie potrzebna w czasie podróży. Tanie loty Reykjavik - Wilno linią Wizz Air zezwalają też na wniesienie ze sobą małych, spakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś lek musi być podawany podskórnie, ale ich wnoszenie również warto natychmiast zgłosić w czasie kontroli. Nie mniej, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak mamy prawo mieć na pokładzie potrzebne środki wypisane na receptę, jak też krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeśli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli przejrzymy warunki związane z przewiezieniem medykamentów, to dowiemy się, że możemy również mieć ze sobą urządzenia medyczne. Ale warto spytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo może się okazać, że będą musiały być w luku bagażowym. Jednak wiedza, że możemy zabrać ze sobą medykamenty i potrzebny sprzęt medyczny, da nam prawo w końcu bez problemów skorzystać z oferty, którą mają dla swoich klientów tanie loty Reykjavik - Wilno linią Wizz Air.