X
Ładowanie...

Tanie loty Air Europa Rio De Janeiro Warszawa

już od 3279 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Brazylia Warszawa

Bilety lotnicze Brazylia Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sao Paulo
01 sie (sob)
KLM
Warszawa
27 sie (czw)
KLM
Sao Paulo
01 sie (sob)
KLM
Warszawa
26 sie (śro)
KLM
Sao Paulo
30 lip (czw)
Air France
Warszawa
25 sie (wto)
Air France
Sao Paulo
31 lip (pią)
Lufthansa
Warszawa
23 sie (nie)
Lufthansa
Sao Paulo
31 lip (pią)
Lufthansa
Warszawa
25 sie (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Europa Rio De Janeiro Warszawa

Przewodnik po lotach Air Europa Rio De Janeiro Warszawa

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Rio De Janeiro - Warszawa linią Air Europa?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to interesuje nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że taki bagaż powinien posiadać określone wymiary oraz wagę, tak abyśmy posiadali pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy spojrzeć?

Lecąc z Rio De Janeiro do Warszawa musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę oraz wszelkie kosztowne przedmioty, nawet wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią Air Europa oferują nam szansę zabrania na pokład jedynie jednej torby, przez to warto zdecydować się na te konieczne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niewielkim kosztem dokupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy musieli pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je mieć na wierzchu, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Rio De Janeiro - Warszawa linią Air Europa

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, lub chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty albo odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią Air Europa nie posiadają limitu co do wagi klientów, a więc nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada swoje reguły bagażowe

Organizując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik posiada własną politykę bagażową. Dlatego warto sprawdzić, kto lata na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie proponujące tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią Air Europa, mają dosyć spore kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie zobaczyć, jakie rzeczy mogą się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie ma mieć wielkości oraz masę, ponieważ wówczas oszczędzimy sporo stresów podczas lotu.