X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Rio De Janeiro Warszawa

już od 2817 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Brazylia Warszawa

Bilety lotnicze Brazylia Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rio De Janeiro
29 lip (pon)
British Airways
Warszawa
28 sie (śro)
British Airways
Rio De Janeiro
30 lip (wto)
British Airways
Warszawa
28 sie (śro)
British Airways
Sao Paulo
03 paź (czw)
British Airways
Warszawa
17 paź (czw)
British Airways
Sao Paulo
04 paź (pią)
British Airways
Warszawa
17 paź (czw)
British Airways
Sao Paulo
05 paź (sob)
British Airways
Warszawa
17 paź (czw)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Rio De Janeiro Warszawa

Przewodnik po lotach KLM Rio De Janeiro Warszawa

Czy niepełnoletni mają możliwość sami latać Rio De Janeiro - Warszawa

Czy niepełnoletni mają możliwość sami latać Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM

Szczególnie istotne będzie żebyśmy dobrze przygotowali się na wycieczkę, jeśli będziemy podróżować razem z dzieckiem. Należy wtedy sprawdzić, które linie dokładnie latają na odpowiedniej dla nas trasie, jak również porównać czas lotu. Kiedy więcej będziemy wiedzieć o tym jak prezentują się tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM z dzieciaczkiem, tym łatwiej możemy się przygotować do podróży.

Jakie będzie zróżnicowanie wiekowe?

Powinniśmy mieć świadomość, że dziecko do dwóch lat lata na rękach rodzica i nie należy się mu bagaż podczas lotu Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM. Potem dziecko mające 2-12 lat posiada własne miejsce na pokładzie, wtedy tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM pozwalają na zabranie takiego samego bagażu jak osobie dorosłej. Takie dzieci mamy prawo też puścić bez opiekuna, ale należy to zgłosić przy rezerwacji lotu Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM, bo może, obowiązkowe będą kolejne dopłaty. Wówczas danym dzieckiem zajmą się pracownicy lotniska, zapewniając np. na pokładzie kolejną hostessę. Dzieciaki w wieku 12-18 lat mogą liczyć na pomoc w przewozie, odebraniu bagażu oraz tym podobnych kwestiach.

Spójrzmy na cenę biletu Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM

Jeśli lecimy z dzieckiem, które potrzebuje całego biletu, to warto porównać ceny wszystkich przelotów. Jeśli możemy troszkę oszczędzić, to warto to wykorzystać. Ale powinniśmy się spodziewać, że wybierając tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM, musimy sami zatroszczyć się o zabawki dla potomstwa, żeby się nie znudziło, bo na pokładzie mogą nie mieć jakichś zabawek.

Wiadomości podczas rezerwacji

Wybierając tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią KLM musimy pamiętać, żeby wiadomość o wieku dziecka wpisać już podczas zamawiania lotu. Dodatkowo należy też poinformować o posiadaniu składanego wózka albo przenośnego fotelika, które będą schowane w luku bagażowym. Im więcej przewoźnicy wiedzą o nas, tym dokładniej mają szansę przygotować naszą podróż.

Podróżowanie z dzieckiem nie powinno być nużące i nerwowe. Starczy tylko, że całość właściwie zorganizujemy oraz sprawdzimy wcześniej, co powinniśmy zrobić, aby tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa linią KLMmiały okazję się odpowiednio przygotować do naszego pobytu na pokładzie.

Czy jest zróżnicowanie wieku?

Musimy mieć świadomość, że dziecko do dwóch lat lata na rękach opiekuna oraz nie należy się mu bagaż na trasie Rio De Janeiro - Warszawa. Następnie dziecko mające 2-12 lat ma własny fotel na pokładzie, a więc tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa zezwalają na zabranie takiego samego bagażu jak rodzicom. Te dzieciaczki mamy prawo też puścić bez opiekuna, jednak należy to zgłosić przy zamawianiu biletu Rio De Janeiro - Warszawa, bo być może, konieczne będą dodatkowe dopłaty. Wówczas danym dzieckiem będą zajmować się pracownicy lotniska, zapewniając chociażby na pokładzie dodatkową stewardessę. Dzieciaki w wieku 12-18 lat mogą liczyć na pomoc w przewozie, odbiorze torby oraz podobnych kwestiach.

Patrzmy na kwotę biletu Rio De Janeiro - Warszawa

Jeżeli polecimy z dzieckiem, które wymaga pełnego biletu, to trzeba sprawdzić ceny wszystkich przelotów . Jeśli możemy trochę zaoszczędzić, to warto to zastosować. Ale powinniśmy się liczyć, że wybierając tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa, będziemy musieli samodzielnie zatroszczyć się o zabawki dla dziecka, żeby się nie znudziło, ponieważ w samolocie nie muszą mieć żadnych zabawek.

Informacje przy rezerwacji

Kupując tanie loty Rio De Janeiro - Warszawa musimy zapamiętać, aby wiadomość o latach potomstwa wpisać od razu podczas rezerwowania lotu. W dodatku należy również poinformować o zabraniu zwijanego wózka albo przenośnego fotelika, one będą musiały być przewożone w luku bagażowym. Jeśli więcej przewoźnicy będą wiedzieli o nas, tym dokładniej mogą zorganizować naszą wyprawę.

Podróżowanie z dzieckiem nie musi okazać się nużące i nerwowe. Wystarczy tylko, że wszystko właściwie zaplanujemy oraz zobaczymy prędzej, co powinniśmy zrobić, by tanie loty Rio De Janeiro - Warszawamogły się dobrze przyszykować do naszej obecności na pokładzie.