gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Rochester Warszawa

już od 1141 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Warszawa

Bilety lotnicze USA Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
22 paź (pon)
Norwegian
Warszawa
06 lis (wto)
Ryanair
Nowy Jork
21 paź (nie)
Norwegian
Warszawa
06 lis (wto)
Ryanair
Nowy Jork
23 paź (wto)
Norwegian
Warszawa
06 lis (wto)
Ryanair
Nowy Jork
22 paź (pon)
Norwegian
Warszawa
05 lis (pon)
WizzAir
Nowy Jork
21 paź (nie)
Norwegian
Warszawa
05 lis (pon)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rochester Warszawa

Przewodnik po lotach Rochester Warszawa

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla podróżnych

Planujesz podróż samolotem do Rochester - Warszawa i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego i wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Rochester - Warszawa, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeżeli mamy gotówkę to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Spakowanie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Rochester - Warszawa. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, czyli takie, które mogą zostać użyte jako broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja lot do Rochester - Warszawa nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Rochester - Warszawa masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.