X
Ładowanie...

Tanie loty Ronda Malta

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ronda Malta

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ronda Malta

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ronda Malta

Przewodnik po lotach Ronda Malta

Tani lot z Ronda do Malta - tradycyjne czy niskokosztowe linie lotnicze?

Planujesz zakup biletów na tani lot z Ronda do Malta i zastanawiasz się, którą ofertę wybrać: tzw. tanich linii lotniczych czy regularnych przewoźników? Ostatnie lata przyniosły zaostrzenie konkurencji między liniami lotniczymi, które prześcigają się w atrakcyjnych ofertach cenowych, często jednak kosztem zapewnianego komfortu podróży. Pytanie o to, które linie lotnicze wybrać, w zasadzie sprowadzać się więc do tego, czy jesteśmy gotowi zrezygnować z pewnych wygód w zamian za niższą cenę. Jakie konkretnie są różnice pomiędzy liniami regularnymi a tanimi? Podpowiadamy!

Tanie linie i regularne - różnice

Bilet na tani lot z Ronda do Malta najprędzej kupisz u tanich przewoźników - takich jak Wizz Air, Ryanair czy EasyJet. Skorzystanie z ich oferty pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, musisz jednak uważać na ukryte koszty. Niskokosztowi przewoźnicy naliczają bowiem dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany czy odprawę na lotnisku. Dodatkowo, tego typu firmy niską cenę biletów kompensują sobie szukając oszczędności w innych miejscach. Wybierając tańszą opcję lotu musisz więc nastawić się na zupełnie inny standard podróży niż ten, który gwarantują przewoźnicy tradycyjni. Aby sprzedać jak najwięcej biletów, tanie linie na pokładzie samolotów umieszczającą możliwie jak najwięcej foteli dla pasażerów, co oznacza, że będziesz miał mniej miejsca na nogi. Podczas lotu nie otrzymasz też darmowego posiłku. Którą ofertę w takim razie wybrać? Wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji i tego, czy ważniejszy jest dla Ciebie komfort podróży, czy oszczędności. Pamiętaj jednak, że lot trwa zaledwie kilka godzin, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na dodatkowe atrakcje podczas wyjazdu.