X
Ładowanie...

Tanie loty Ronda Milos

już od 86 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bratysława
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
16 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ronda Milos

Przewodnik po lotach Ronda Milos

Proces i rodzaje odprawy przed lotem Round - Milos- informator dla podróżujących

Lecisz w podróż samolotem Round - Milos po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez proces odprawy? Na dodatek w Internecie krążą informacje o różnych rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli linie lotnicze daje taką możliwość?Niżej prezentujemy krótki poradnik, który opisuje po kolei, każdy z dostępnych typów odprawy .

Definicja odprawy biletowo-bagażowej

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Round - Milos w dniu wylotu, w trakcie którego pasażer dostaje kartę pokładową oraz nadaje bagaż główny. W zależności od rodzaju odprawy pasażer jest zobligowany do pojawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Powszechną odprawą jest odprawa na lotnisku, gdzie cały proces odbywa się na lotnisku, z którego wyrusza samolot do Round - Milos. Po dotarciu na lotnisko trzeba znaleźć odpowiednią bramkę odpraw (check-in) przypisaną do Twojego lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, kod rezerwacji biletu przez Internet lub bilet papierowy. Poza tym będziesz mógł zważyć i nadać swoją walizkę, jako bagaż rejestrowany, który zostanie przewieziony przez obsługę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i nadaniu bagażu dostaniesz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej należy przejść do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. W trakcie takiej kontroli każdy pasażer musi odłożyć do plastikowego pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,które przewozi w bagażu podręcznym, a także okrycie wierzchnie jeśli posiada. Gdy kontrola bezpieczeństwa dobiegnie końca możesz przejść do specjalnej bramki (gate), skąd następuje wejście do samolotu. Godzina wejścia na pokład jest wskazana na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie załoga lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia pasażerów na pokład samolotu.

Samodzielna odprawa na lotnisku

Znaczna część lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już obeznany z zasadami obowiązującymi przed wylotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku przeczytaj w Internecie czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska jest zlokalizowany oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż podręczny, jak i bagaż główny. Wpisz do automatu informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do zakupu biletu na lot oraz kod potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych danych otrzymasz wydruk karty pokładowej. Zabierz ze sobą, aby móc wejść na pokład. Jeśli masz możliwość odprawić swój bagaż,dodatkowo urządzenie do odprawy wydrukuje naklejkę do oklejenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem trzeba zdać w punkcie przeznaczonym do zrzucenia bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa przez Internet

W czasach, gdy ludzie wiele spraw załatwiają przez Internet przewoźnicy również wychodzą na przeciw wymaganiom potencjalnych pasażerów. Poza możliwością kupienia biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy dokonać odprawy online. Taka odprawa odbywa się przy pomocy elektronicznego formularza, który generuje się na stronie wybranych linii lotniczych, najczęściej uruchamiana jest parę dni przed wylotem. Po wpisaniu wymaganych danych, musimy wydrukować kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu wylotu.  Jeśli będziesz podróżować z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować naklejkę  i przykleić na bagaż. Niemniej jednak w dniu podróży obowiązuje Cię stawienie się do tradycyjnej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu sprawdzenia poprawności danych oraz wymogów bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy internetowej, aby wejść na pokład pasażer musi mieć ze sobą wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana tak, aby jedna strona kartki pozostała niezadrukowana. Ważne, żeby wziąć ze sobą aktualne dokumenty, którymi posługiwałeś się przy odprawie.