X
Ładowanie...

Tanie loty Rota Leeuwarden

już od 87 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Holandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Holandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
09 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
06 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
16 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lublin
10 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
13 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
22 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
24 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
01 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rota Leeuwarden

Przewodnik po lotach Rota Leeuwarden

Bagaż dziecięcy

Lot z małym dzieckiem bywa stresujący i kłopotliwy, często budzi w rodzicach czy opiekunach różne obawy, np. dotyczące przewozu bagażu. Uspokajamy, że samolotem można przewozić m.in. wózki oraz foteliki dziecięce. Zwykle dzieciom, które ukończyły 2 lata przysługuje bagaż podręczny w cenie biletu, ale szczegółowe zasady przewożenia bagażu dziecięcego są różne i każdy przewoźnik ustala je indywidualnie.

U tradycyjnych przewoźników za lot dzieci w wieku do 2. roku życia zapłacimy 10-30% ceny biletu, w tanich liniach opłata jest stała, zależnie od kierunku. Bilet dla dzieci do 12. roku życia zwykle jest tańszy o około 25-30%.

Tanie loty Rota - Leeuwarden - czy można zabrać wózek dziecięcy?

Większość linii dopuszcza, aby dla każdego dziecka można było zabrać składany wózek w luku bagażowym. Do samolotu wnosimy malucha na rękach, a wózek oddajemy pracownikowi linii lotniczej. Po dotarciu na miejsce wózek podstawiany jest od razu, aby nie utrudniać naszej podróży. Tanie loty Rota - Leeuwarden mogą być wygodnym sposobem podróży dla całej rodziny.

Warto też wiedzieć, że do samolotu można zabrać nie tylko bagaż czy przydatne akcesoria, ale także jedzenie dla dziecka, nawet w postaci płynnej. Zwykle pracownik danej linii może też podgrzać posiłek.

Jak to wygląda w praktyce – przykłady

Jeśli rezerwujesz tanie loty Rota - Leeuwarden także dla dziecka, najpierw sprawdź, jakie obowiązują zasady przewozu bagażu dziecięcego. Na przykład w Air France można zabrać fotelik samochodowy i składany wózek bez dopłaty. LOT zapewnia dzieciom w wieku poniżej 2. roku życia, podróżującym na kolanach rodziców, sztukę bagażu o wadze do 23 kg. Lecąc Ryanairem, można dla każdego dziecka zabrać składany wózek i jeden przedmiot dodatkowy, np. fotelik samochodowy czy łóżeczko turystyczne. W WizzAir oprócz własnego bagażu podręcznego można wziąć na pokład składany wózek albo małe łóżeczko.