X
Ładowanie...

Tanie loty Ryga Ateny

już od 188 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryga Ateny

Przewodnik po lotach Ryga Ateny

W jaki sposób lot Ryga - Ateny odbędzie niemowlak?

Jeżeli mamy lecieć Ryga - Ateny tylko my, a lataliśmy już wcześniej, to bez wątpienia się nie stresujemy. Troszkę inaczej to wygląda, jeżeli będzie podróżować z nami dziecko. Przeważnie im będzie ono mniejsze, tym mocniej będziemy się stresowali. Dlatego trzeba sprawdzić, jakie zasady w odniesieniu do lotów niemowląt posiadają poszczególni przewoźnicy, tak abyśmy wybrali propozycję, jaka będzie dla nas odpowiednia.

Jak będzie wyglądał lot Ryga - Ateny z niemowlęciem?

Planujemy za chwilę zarezerwować tanie loty Ryga - Ateny ale zastanawiamy się, jak to będzie wyglądało z niemowlęciem? Warto wiedzieć, że nie powinniśmy latać przez pierwszy miesiąc, ponieważ dziecko nie posiada jeszcze tak dobrze ukształtowanych niektórych układów. Po tym czasie, możemy z nim spokojnie podróżować Ryga - Ateny, ale do ukończenia dwóch lat będzie siedzieć z nami w fotelu. Trzeba tutaj zaznaczyć, że dla takiego maluszka, szczególnie mało sympatyczne jest start i lądowanie. Dlatego na ten moment, należy dać mu butelkę albo pierś, tak aby mogło ssać i zmniejszyć te odczucia.

O czym jeszcze warto wiedzieć w czasie lotu Ryga - Ateny?

Musimy mieć świadomość, że w większości sytuacji, tanie loty Ryga - Ateny nie przewidują dodatkowego bagażu dla dziecka, które siedzi na kolanach rodzica. To oznacza, że wszystkie niezbędne rzeczy dla niego, będziemy musieli pomieścić w swoim bagażu podróżnym. Jeśli pragniemy zminimalizować stres sobie oraz maleństwu, musimy robić wszystko, aby wybrać krótko trwający lot . Wtedy będzie istniała znaczna nadzieja, że uda nam się bez stresów odbyć taką wyprawę. Zazwyczaj też będzie tak, że wózkiem możemy dojechać do schodów do samolotu, a potem zostanie on schowany do luku bagażowego i dostarczony nam po wylądowaniu.

Przewoźnicy znacznie lepiej przyszykowani są na niemowlęta używające z oferty, którą prezentują tanie loty Ryga - Ateny. Nie ma co się dziwić, w końcu możliwość nabycia biletu tylko za powoduje, że wielu opiekunów decyduje się na taką wyprawę także z niemowlakami. Dlatego właśnie przewoźnicy dokładają starań, żeby podróż dla takich najmłodszych podróżników i ich opiekunów, była jak najmilsza.