X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Algeciras

już od 119 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
14 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
23 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Algeciras

Przewodnik po lotach Rzeszów Algeciras

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Rzeszów - Algeciras

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Rzeszów - Algeciras w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Syndrom jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce w trakcie podróży w kierunku zachodnim. Objawami zespołu jet lag mogą być: bezsenność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy syndromu jet lag na kilka dni przed wylotem Rzeszów - Algeciras poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować w kierunku zachodnim oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Rzeszów - Algeciras - porady, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Pij duże ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Rzeszów - Algeciras - wskazówki jak złagodzić objawy dla osób podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Rzeszów postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zażywasz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed wylotem Rzeszów - Algeciras powinieneś zasięgnąć porady swojego lekarza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty San Domino Island Kastelorizo

Tanie loty Angelholm Falkenberg

Tanie loty Portoroz Rijeka

Tanie loty Inverness Toulouse

Tanie loty Siena Płowdiw

Tanie loty Leon Marianske Lazne

Tanie loty Struer Laeso Island

Tanie loty Barcelona Gibraltar

Tanie loty Srilankan Airlines Male Singapur

Tanie loty EasyJet Sevilla Szczecin