X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Antwerpia

już od

21 maj 28 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Antwerpia

Bilety lotnicze Rzeszów Antwerpia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Antwerpia

Przewodnik po lotach Rzeszów Antwerpia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale samo port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – jest to na pewno mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać przed wylotem i w jaki sposób się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka straszna. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Rzeszów - Antwerpia, obsługują bilety elektroniczne. Nie musisz nic drukować, wystarczy tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego na taśmie wszelkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, włóż tam również torbę, odzienie wierzchnie czy szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Rzeszów - Antwerpia

Tanie loty zazwyczaj dają ci wnieść tylko bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak przestronny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a złożona konstrukcja ciasno zwiniętych koszulek nie została zniszczona.

Na wierzchu zapakuj potrzebne dokumenty – i tak trzeba będzie je zaprezentować w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, aby pod ręką znalazła się również kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty przelej do plastikowych buteleczek. Z samej góry walizki warto umieścić także inne płyny. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej sprawdź, co możesz wziąć do środka w tanich lotach Rzeszów - Antwerpia.