gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Arrecife

już od 1528 zł
26 wrz 03 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Arrecife

Bilety lotnicze Polska Arrecife

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 lut (czw)
British Airways
Arrecife
08 mar (pią)
British Airways
Warszawa
28 lut (czw)
Swiss
Arrecife
10 mar (nie)
Swiss
Warszawa
25 wrz (wto)
WizzAir
Arrecife
26 wrz (śro)
Ryanair
Warszawa
03 lis (sob)
Swiss
Arrecife
10 lis (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
22 wrz (sob)
Ryanair
Arrecife
25 wrz (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Arrecife

Przewodnik po lotach Rzeszów Arrecife

Niepełnosprawny w czasie lotu Rzeszów - Lanzarote – co należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni pasażerowie wybierają samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Rzeszów - Lanzarote, także niepełnosprawni korzystają z wygód, jakie gwarantuje podróż powietrzna. Dobrze jest się dowiedzieć, jakie prawa posiada osoba niepełnosprawna korzystająca z usług linii lotniczych i o czym musi pamiętać przed rejsem.

Planujemy lot Rzeszów - Lanzarote w taki sposób, by zagwarantować wygody i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Rzeszów - Lanzarote, czy połączenia rejsowych linii lotniczych, z pewnością można liczyć na udogodnienia stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeśli osoba niepełnosprawna podróżuje samotnie, może mieć zapewnioną fachową opiekę na terenie portu lotniczego, a także w trakcie rejsu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Rzeszów - Lanzarote. Przed dokonaniem rezerwacji warto zapoznać się z zakresem usług, ponieważ personel nie jest uprawniony do wszystkich czynności. Z myślą o wygodzie pasażera, warto wybierać dogodne połączenia, na przykład te, które nie trwają za długo. Na stronie FRU.pl bez trudu posprawdzamy, ile trwają wybrane loty .

Wyznaczone fotele w kabinie

Już w momencie rezerwowania biletu na tanie loty Rzeszów - Lanzarote warto poinformować linie lotnicze o specjalnych wymaganiach pasażera, ponieważ dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. W kabinie samolotu znajdują się wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek przewoźnicy dysponują profesjonalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też zabierają na pokład sprzęt należący do pasażera. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu natychmiastowe powiadomienie linii lotniczych o podróży osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Przeważnie pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce u jego boku.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż powietrzna może się pasażerom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednak przewoźnicy na pewno uczynią wszystko, by okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli podróżny wybierający tanie loty Rzeszów - Lanzarote korzysta z opieki psa przewodnika, zwierzę będzie towarzyszyć swemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w klatce czy luku bagażowym. Nie należy także martwić się bagażem, ponieważ wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.