X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Baia Mare

już od 168 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Edynburg
04 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
11 gru (śro)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 gru (śro)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
20 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Edynburg
02 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
30 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Baia Mare

Przewodnik po lotach Rzeszów Baia Mare

Odprawa bagażowo-biletowa przed lotem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Rzeszów - Baia Mare

Odprawa przed lotem przeważnie jest długotrwałe. To właśnie aby się jej poddać należy być na lotnisku aż o dwie godziny przed wylotem. To moment, kiedy otrzymasz kartę pokładową i kiedy trzeba nadać walizki. Sprawdź, na czym polega odprawianie się na lotnisku i jak ją usprawnić.

Odprawa biletowo-bagażowa

Znajdź swoją bramkę na lotnisku. Wcześniej naszykuj też wszelkie dokumenty – musisz mieć przy sobie dowód i paszport. Musisz również zabrać ze sobą kod rezerwacji online, jeśli wybrałeś bilety przez stronę internetową. Tanie loty Rzeszów - Baia Mare coraz rzadziej potrzebują papierowych biletów, nie musisz więc niczego wydrukować.

W trakcie odprawiania się nadajesz bagaż rejestrowany, który zostanie zważony i powędruje do luku bagażowego. Potem otrzymasz kartę podkładową i masz możliwość od razu przystąpić do kontroli bezpieczeństwa. Oznacza to, że zweryfikowane przedmioty wnoszone na pokład w bagażu podręcznym. Powinieneś także przełożyć do skrzynki wszystkie narzędzia elektryczne, pasek do spodni i odzienie wierzchnie. Później już iść do samolotu.

Przeprowadź odprawę online

W tanich lotach Rzeszów - Baia Mare i od czasu do czasu w regularnych liniach lotniczych, możesz zrobić odprawę w sieci. To niezwykle błyskawiczny i komfortowy sposób. Odprawa online sprawia, że szybko wypełnisz kartę pokładową, masz możliwość więc szybciej przejść kontrolę bezpieczeństwa. Trzeba zaznaczyć, że odprawa online jest z reguły możliwa wyłącznie dla turystów, zabierających ze sobą tylko bagaż podręczny.

Odprawianie się online jest także istotnie tańszym rozwiązaniem. Z zasady tradycyjne linie lotnicze naliczają kolejną opłatę za wydrukowanie na lotnisku karty pokładowej. Nie zdarza się to jednak zawsze.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, którzy przewoźnicy obsługują trasę Rzeszów - Baia Mare