X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Billund

już od 130 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Billund

Bilety lotnicze Polska Billund

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
07 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
25 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
28 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
25 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
06 kwi (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Billund

Przewodnik po lotach Rzeszów Billund

maluch w podróży Rzeszów - Billund - poradnik dla opiekunów

Planujesz podróż samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy niewielką listę zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Rzeszów - Billund.

Wiek malucha a koszt biletu do Rzeszów - Billund

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica przewoźnik nie żąda opłaty albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę rodziców oraz zgodę do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie niemowlaka z Rzeszów do Billund

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub kup dziecku miejsce. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dla dziecka

Czy maluch może zabrać walizkę zależy od przewoźnika, z usług którego