X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Bol

już od 231 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chorwacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chorwacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 paź (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Dubrownik
31 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 paź (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Dubrownik
31 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pula
02 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 kwi (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Split
29 kwi (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
28 paź (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
30 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Bol

Przewodnik po lotach Rzeszów Bol

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta dobrze wie, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć wiele trudności - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, umiejętnie je zwinąć, a także mieć na uwadze różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie wyjazdu Rzeszów -było. Zasadniczą kwestią jest także dobór walizki, do której spakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży? Sprawdź cenne porady dla pasażerów.

Jakie zalety ma walizka

Właśnie przygotowujesz się do lotu Rzeszów -było i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka na kółkach jest bardziej mobilna i pozwala na swobodne przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka wykonana ze sztywnego dobrze chroni zawartość bagażu przez uszkodzeniami, jednak sama w sobie jest dość ciężka, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Plusy i minusy torby

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego tworzywa, co pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast słabszą ochronę zawartości - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą podróż Rzeszów -było? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku ważnych zasadach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, scyzoryków, golarek, czy pilniczków do paznokci. Warto więc przejrzeć torbę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.