X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Bol

już od 1042 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bol

Bilety lotnicze Polska Bol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 sie (wto)
Croatia Airlines
Bol
31 sie (sob)
Croatia Airlines
Warszawa
24 sie (sob)
Croatia Airlines
Bol
31 sie (sob)
Croatia Airlines
Kraków
23 lip (wto)
Lufthansa
Bol
30 lip (wto)
Lufthansa
Kraków
23 lip (wto)
Lufthansa
Bol
27 lip (sob)
Lufthansa
Katowice
23 lip (wto)
Lufthansa
Bol
27 lip (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Bol

Przewodnik po lotach Rzeszów Bol

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta dobrze wie, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć wiele trudności - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, umiejętnie je zwinąć, a także mieć na uwadze różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie wyjazdu Rzeszów -było. Zasadniczą kwestią jest także dobór walizki, do której spakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży? Sprawdź cenne porady dla pasażerów.

Jakie zalety ma walizka

Właśnie przygotowujesz się do lotu Rzeszów -było i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka na kółkach jest bardziej mobilna i pozwala na swobodne przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka wykonana ze sztywnego dobrze chroni zawartość bagażu przez uszkodzeniami, jednak sama w sobie jest dość ciężka, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Plusy i minusy torby

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego tworzywa, co pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast słabszą ochronę zawartości - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą podróż Rzeszów -było? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku ważnych zasadach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, scyzoryków, golarek, czy pilniczków do paznokci. Warto więc przejrzeć torbę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.