X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Brasov

już od 86 zł
01 lut 08 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bukareszt
22 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
25 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
23 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
25 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Brasov

Przewodnik po lotach Rzeszów Brasov

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed podróżą Rzeszów - Brasov? Informator dla turystów

Organizujesz lot Rzeszów - Brasov  i zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój lot Rzeszów - Brasov jest lotem za granicę w szczególności do krajów o niepewnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Cena turystycznej polisy ubezpieczeniowej jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed wycieczką warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Co gwarantuje zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej?

Do lotu Rzeszów - Brasov pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad kupnem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w Internecie czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać lot, samolot może się spóźnić, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Rzeszów - Brasov dowiedz się, zakres jakich czynnośći gwarantuje ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje całościową opiekę w trakcie wyjazdów zagranicznych i krajowych, a także zapewnia komfort w trakcie podróży lotniczych. Samo wykupienie biletu lotniczego nie zawiera ubezpieczenia bagażu, jedynie zapewnia, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do destynacji razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem torby podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez organizatora lotu, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie zdarzeń losowych czy kataklizmów. Ponadto ubezpieczyciel gwarantuje zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Poza tym możesz zabezpieczyć się na wypadek niespodziewanej hospitalizacji w kraju docelowym, utraty pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Ubezpieczenie turystyczne rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Polski przez Ubezpieczonego w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Decydując się na zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej należy dokładnie określić daty trwania okresu ubezpieczenia, czyli termin wylotu i powrotu.