X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Rzeszów Dublin

już od 182 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Dublin

Bilety lotnicze Rzeszów Dublin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
05 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
03 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
03 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
05 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Rzeszów Dublin

Przewodnik po lotach LOT Rzeszów Dublin

W jaki sposób przetrwać podróż Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines z pociechą?

Pojawienie się potomstwa wcale nie musi oznaczać, że musimy zrezygnować z podróżowania, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy dziecko zabierać ze sobą. Trzeba tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym przelotem maluszka dobrze jest, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines

Jeżeli planujemy lot z maleństwem, musimy dbać o to, aby na linii było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na wieczorny lot, to może się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w przystępnej cenie, musimy pamiętać, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie zapłacimy już za cały bilet, czasem tylko tanie loty Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed wylotem Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines?

Trzeba sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać prędzej, tak by bez stresu zdać nasze walizki, móc spożyć coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na moment przed lotem, gdzie przebierzemy maleństwo. Większość przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zajmować naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines nie mają w swojej usłudze serwowania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, ale także jakiegoś jedzenia. Przy czym przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, czyli całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzebujesz wsparcia przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines posiadają odpowiednio przeszkolony zespół, który ma za zadanie pomóc podróżnym, a więc również i tobie. Jeżeli dziecko będzie płakać, spróbuj mu podać pierś czy butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało innym. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje dziecko nie lubi latania, ale pamiętaj, że każda podróż posiada swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przygotować do podróży Rzeszów - Dublin linią LOT Polish Airlines z potomstwem, tak aby zrobić wszystko co tylko możliwe, by lot przeminął spokojnie i bez większych nerwów.