X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Enkoping

już od 55 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
07 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Enkoping

Przewodnik po lotach Rzeszów Enkoping

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Rzeszów - Enkoping

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Rzeszów - Enkoping w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Jet lag jest mocniej odczuwalny przy podróżowaniu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: zaburzenia snu, niemożność skupienia uwagi, ból głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Rzeszów - Enkoping poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Rzeszów - Enkoping - informacje, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Spożywaj znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Rzeszów - Enkoping - porady jak złagodzić objawy dla osób podróżujących na wschód

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Rzeszów postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Enkoping, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Rzeszów - Enkoping zaleca się zasięgnąć opinii swojego lekarza.