X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Göteborg

już od 95 zł
17 sie 24 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Göteborg

Bilety lotnicze Polska Göteborg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
04 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Göteborg

Przewodnik po lotach Rzeszów Göteborg

Osoba paląca w kabinie samolotu podczas lotu Rzeszów - Goteborg

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, przez co palaczom niełatwo wyobrazić sobie kilkugodzinny lot samolotem bez okazji do puszczenia małego dymka. Na nieszczęście dla nich regulaminy mające za zadanie chronić pozostałych podróżnych, jak chociażby dzieci i ciężarnych, nie zezwalają na użytkowanie papierosów. Warto o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Rzeszów - Goteborg i przygotowując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palacze w samolotach nie byli czymś niezwykłym, jednak były to czasy, gdy do kwestii zdrowotnych wiążących się z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest całkiem inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, zatem jeżeli lubimy palić i planujemy rejs samolotem, musimy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na czas podróży Rzeszów - Goteborg. Nieważne tu jest czy wybieramy tanie loty Rzeszów - Goteborg, czy podróże rejsowymi liniami lotniczymi – zasady w każdym przypadku są równie restrykcyjne. Co istotne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajki czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – wszędzie jest to zabronione!

Podróżnym czasem wydaje się, że podczas lotu Rzeszów - Goteborg można schować się do łazienki na małego dymka, bo nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie niemożliwe, ponieważ w takich łazienkach umieszczone są czujniki dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale i karą finansową. Przy podróży samolotem przydatne mogą okazać się gumy i inne środki zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeżeli obawiamy się, że nie przetrzymamy długiego rejsu, wybierajmy opcję podróży z przesiadkami. Wcale nie musi to być droższe: możemy przecież zdecydować się na loty składane ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet będzie najtańszy , lecz także jak długo trwa rejs z poszczególnymi przewoźnikami .

Przewozimy wyroby tytoniowe podczas rejsu Rzeszów - Goteborg

Jeśli wybieramy tanie loty Rzeszów - Goteborg i planujemy wczasy, na pewno zapragniemy zabrać ze sobą swoje papierosy, aby nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych krajach są one rzeczywiście kosztowne, a niekoniecznie będą nam smakować. Nim spakujemy wakacyjne bagaże, zapoznajmy się z regulacjami celnymi wiążącymi się z przewozem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów musimy jeszcze pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w walizce podręcznej.