X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Hirtshals

już od 317 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
20 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
27 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 sie (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
31 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
01 wrz (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kraków
28 sie (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 sie (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Hirtshals

Przewodnik po lotach Rzeszów Hirtshals

Ciężarna kobieta w podróży Rzeszów -Hirtshals- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Rzeszów - Hirtshals i zastanawiasz się czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajważniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj ciąża nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Rzeszów -Hirtshals - istnieją jednak pewne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzysą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu zapisy posiada większość przewoźników), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Rzeszów -Hirtshals był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejsca wybierz te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też od czasu do czasu rozprostować nogi, często zmieniać sposób siedzenia, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż luźną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed lotem.