X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Iasi

już od 509 zł
18 lis 25 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Iasi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Iasi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
20 lis (śro)
Blue Air
Lot bezpośredni
Iasi
27 lis (śro)
Blue Air
Lot bezpośredni
Londyn
15 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Iasi
28 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
18 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Iasi
28 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
15 lis (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Iasi
27 lis (śro)
Blue Air
Lot bezpośredni
Londyn
17 lis (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Iasi
27 lis (śro)
Blue Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Iasi

Przewodnik po lotach Rzeszów Iasi

Pierwsza podróż samolotem Rzeszów - Iasi - to warto wiedzieć! Poradnik dla turystów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Lecisz poraz pierwszy samolotem Rzeszów - Iasi i obawiasz się lotu? Dodatkowo w mediach już nie raz widziałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Rzeszów - Iasi - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Rzeszów - Iasi, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do zaleceń kadry obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie należy do rzeczy ani przyjemnych, ani zdrowych, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze obecnie są niewygodne, zazwyczaj dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez dłuższy czas może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz ból głowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Podczas stratu i lądowania mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i zmianę ciśnienia. Skutecznym środkiem dla większości pasażerów wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie landrynki. W związku z możliwymi nudnościami nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, zaleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Rzeszów - Iasi ale obawiasz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na samolot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,podczas których samolot wpada w drgania, delikatnie zniża się. Turbulencji nie należy się obawiać, ponieważ w łagodnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez podróżnych, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Rzeszów - Iasi: