X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Ioannina

już od 2010 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ioannina

Bilety lotnicze Polska Ioannina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
25 wrz (śro)
Swiss
Ioannina
29 wrz (nie)
Swiss
Warszawa
25 wrz (śro)
Swiss
Ioannina
29 wrz (nie)
Swiss
Kraków
22 wrz (nie)
Swiss
Ioannina
29 wrz (nie)
Swiss
Warszawa
26 wrz (czw)
Lufthansa
Ioannina
01 paź (wto)
Lufthansa
Warszawa
24 wrz (wto)
Swiss
Ioannina
01 paź (wto)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Ioannina

Przewodnik po lotach Rzeszów Ioannina

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne zabezpiecza przed nieoczekiwanymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się podczas urlopu. Planujesz lot Rzeszów - Ioannina i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia podróżnego? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Jakie elementy powinno zawierać ubezpieczenie

Dostępne na rynku ubezpieczenia turystyczne pozwalają cieszyć się wycieczkami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak pobyt w szpitalu, wypadek komunikacyjny, kradzież bagażu czy opóźnienie lotu Rzeszów - Ioannina. Dostępne rozwiązania gwarantują możliwość skorzystania z opieki medycznej, a także pokrywają koszty konsultacji lekarskich, zakupu środków medycznych, transportu zwłok oraz wypłacają odszkodowania za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy ubezpieczenie pokrywa koszty ratownictwa.

A może ubezpieczenie walizek?

Planujesz podróż Rzeszów - Ioannina? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia bagażu - może się to okazać pomocne w razie jego zniszczenia. Dobrą opcją jest także ubezpieczenie elektroniki - kamery, laptopa czy smartfona. Tradycyjne polisy nie chronią podróżnych na wypadek powikłań schorzeń przewlekłych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Czym kierować się przy wybieraniu polisy, żeby się nie rozczarować? W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia wypłaci towarzystwo ubezpieczeniowe. Warto też pamiętać o uważnym przeczytaniu ogólnych warunków ubezpieczenia.