X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Karlstad

już od 80 zł
05 lis 12 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Karlstad

Przewodnik po lotach Rzeszów Karlstad

Co sprawdzić przed wylotem Rzeszów - Karlstad? Krótka lista wskazówek dla turystów

Lecisz w podróż Rzeszów - Karlstad, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Rzeszów - Karlstad. Aby Ci to ułatwić opracowaliśmy ten niewielki informator.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet papierowy. Dlatego przed lotem poleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy wpisane dane na bilecie są takie same z dokumentem, którego użyłeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Rzeszów - Karlstad upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności za każdym razem leży po stronie pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z niemowlakiem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego opiekuna, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy informacje, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Rzeszów - Karlstad- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Karlstad. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej są tożsame z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze warto przeczytać lub poznać przed wylotem Rzeszów - Karlstad?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twoja walizka zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy przewoźnika lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie limity wagi i wielkości narzucił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu odprawianego oraz czego kategorycznie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie linii lotniczych nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie ważne informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź jakie linie kursują na trasie Rzeszów - Karlstad