X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Kastoria

już od 82 zł
02 lis 09 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
10 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
31 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Kastoria

Przewodnik po lotach Rzeszów Kastoria

Podróżowanie po Azji, czyli co powinieneś wiedzieć przed egzotycznym wyjazdem

Dzięki Za sprawą tanich lotów Rzeszów - Kastoria masz możliwość za niewielką kwotę podróżować nie tylko po Europie. Ostanio częściej miejscem urlopu dla wielu osób staje się Azja. Niepowtarzalne pejzaże, ciekawa obyczajowość, dania, których nie znajdziesz i w najwykwintniejszych europejskich restauracjach. Podpowiadamy, o czym trzeba pomyśleć przed wyruszeniem do Azji.

Całkowicie bezpieczne podróżowania

Wyloty do Azji wielu osobom prezentują się po prostu jako mało bezpieczne. Istnieje jednak parę spraw, na które musisz zwrócić uwagę, aby zdecydowanie poczuć się pewnie. Po pierwsze dowiedz się wszystkiego o przewoźniku. Tanie loty Rzeszów - Kastoria także mogą być całkowicie bezpieczne, a w momencie usterek na lotniskach, np. opóźnienia, przedstawiciele linii lotniczych we wszystkim ci pomogą.

Dodatkowo decydując się na cel podróży koniecznie dowiedz się jak najwięcej o miejscowej kulturze i religii. Jeśli miejscem wypoczynku są Filipiny czy Indonezja, musisz koniecznie zaznajomić się z obowiązującymi zakazami związanymi z religią. W przypadku takich krajów jak Indie, Wietnam czy Birma należy przygotować się na duże różnice kulturowe i problem z językiem. Z tego powodu lepiej wziąć udział w zorganizowanym urlopie, niż pokusić się na poruszanie się po kraju na własną rękę.

Wizy i potrzebne dokumenty

Trzeba również wiedzieć, że do części znajdujących się w Azji krajów należy mieć specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach potrzebna jest wiza, którą można załatwić przez Internet. Co więcej, może będziesz również potrzebować nowego paszportu, zazwyczaj wydanego na okres od 30 do 90 dni. Z tego względu urlop trzeba organizować zawczasu, jednak nie ma tego złego – to sprawia, że możesz liczyć na  na tanie loty na trasie Rzeszów - Kastoria.

Część państw, dla przykładu Indonezja, wymagają okazania biletu zwrotnego lub środków pieniężnych wystarczających na każdy dzień wycieczki. Dodatkowo, czasami będziesz musiał mieć kilka dokumentów o koniecznych szczepionkach. Najczęściej trzeba się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepioki są potrzebne, jeżeli wlatujesz z miasta, gdzie występuje chorba.