X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Kluż-Napoka

już od 724 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Kluż-Napoka

Bilety lotnicze Rzeszów Kluż-Napoka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
22 paź (wto)
LOT
Kluż-Napoka
22 lis (pią)
LOT
Rzeszów
22 paź (wto)
LOT
Kluż-Napoka
23 lis (sob)
LOT
Rzeszów
22 paź (wto)
LOT
Kluż-Napoka
25 lis (pon)
LOT
Rzeszów
23 paź (śro)
LOT
Kluż-Napoka
22 lis (pią)
LOT
Rzeszów
23 paź (śro)
LOT
Kluż-Napoka
23 lis (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Rzeszów Kluż-Napoka

Chcesz przewozić na pokładzie samolotu sprzęt sportowy albo inne duże przedmioty? Skontaktuj się z przewoźnikiem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób to zrobić w czasie lotu Rzeszów - Cluj Napoca

Planujesz wymarzony odpoczynek daleko od miejsca zamieszkania, rozmyślasz o atrakcjach, które czekają na ciebie w wybranym miejscu i przygotowujesz bagaż, który chcesz wziąć ze sobą na pokład samolotu. Nagle uświadamiasz sobie, że fajnie byłoby wziąć ze sobą również własny sprzęt sportowy, by nie być zmuszonym szukać go na wakacjach. Możesz to zrobić, jednak nim wyruszysz na lotnisko z rowerem bądź nartami, przekonaj się, jak do transportu podobnego wyposażenia podchodzi linia obsługująca twoje tanie loty Rzeszów - Cluj Napoca.

Opłata opłacie nierówna

Wielu przewoźników pozwala na przewiezienie wyposażenia sportowego w bagażowym luku. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na tanie loty Rzeszów - Cluj Napoca, czy wybieramy połączenia tradycyjnych przewoźników, zajmijmy się tą sprawą z wyprzedzeniem, najlepiej już w chwili planowania wyjazdu, by móc się należycie przygotować. Zróżnicowane są taryfy za transport sprzętu sportowego. Część przewoźników wlicza przewóz takich przedmiotów w cenę bagażu rejestrowanego, kolejni mają osobną taryfę na tego rodzaju sprzęty.

Nie można odkładać tego na ostatnią chwilę

Jeżeli o rejsie Rzeszów - Cluj Napoca wiemy wcześniej, załatwmy bez zwłoki kwestię przewiezienia sprzętu sportowego i wykupmy tę dodatkową usługę w internecie, by nie przepłacać. Powinniśmy też dobrze dobrać przewoźnika proponującego tanie loty Rzeszów - Cluj Napoca, bo nie wszystkie linie lotnicze zgadzają się na transport na przykład deski do surfingu. Dokładne informacje dotyczące transportu podobnego sprzętu pozyskamy na stronach internetowych wybranych linii. Jeżeli z kolei skorzystamy z serwisu FRU.pl, nie tylko wyszukamy tanie loty Rzeszów - Cluj Napoca i zarezerwujemy bilety w dobrych cenach, lecz również mamy szansę wykupić ubezpieczenie turystyczne, które okazuje się istotne między innymi z powodu takiego bagażu.

Nie zapomnij przed lotem Rzeszów - Cluj Napoca odpowiednio zabezpieczyć

Dokupienie usługi transportu wyposażenia sportowego to jedno, ale zanim nadamy bagaże, musimy go właściwie przygotować! To istotne, w równym stopniu dla wypełnienia warunków przewoźnika, jak i dla funkcjonalności oraz bezpieczeństwa transportu roweru, nart albo kijów golfowych. Na przykład: chcąc przewieźć w samolocie sprzęt do nurkowania, trzeba spuścić powietrze z butli, jak też wszystkie zawory i przełączniki ustawić w pozycji „wyłączone” oraz wymontować wszelkie źródła zasilania. Jeżeli w rowerze czy innym sprzęcie znajdują się części narażone na rozbicie, wykorzystajmy dodatkowe powłoki gąbki lub folii bąbelkowej, aby je zabezpieczyć. Wtedy lot przeminie nam bez stresu, a cenny sprzęt dotrze do celu w nienaruszonym stanie.