X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Kopenhaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Kopenhaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzeszów Kopenhaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzeszów Kopenhaga

Przewodnik po lotach Rzeszów Kopenhaga

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Tłok, gwar, nowa sytuacja – jest to przecież stresujące przeżycie. Zdradzamy, czego można się spodziewać przed pierwszym lotem i jak można się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest taka straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Kiedy przemieszczasz się do krajów europejskich, potrzebny ci jest jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Rzeszów - Kopenhaga, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebne jest wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, włóż tam również torebkę, odzienie wierzchnie czy szal.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Rzeszów - Kopenhaga

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść tylko bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak przestronny, że z pewnością się do niego pomieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana wieża mocno skręconych koszulek nie została zburzona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, żeby pod ręką znalazła się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry bagażu należy włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu znajdź informację, jakie rzeczy można wziąć do środka w tanich lotach Rzeszów - Kopenhaga.