X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Rzeszów Kos

już od 9001 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Rzeszów Kos

Bilety lotnicze Lufthansa Rzeszów Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
05 lip (czw)
LOT
Kos
08 sie (śro)
Eurowings
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Rzeszów Kos

Przewodnik po lotach Lufthansa Rzeszów Kos

Jak przetrwać podróż Rzeszów - Kos linią Lufthansa z pociechą?

Narodziny dziecka w ogóle nie powinny oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo zabierać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Rzeszów - Kos linią Lufthansa

Jeżeli zaplanujemy przelot z maleństwem, musimy dbać o to, żeby na linii pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to może się okazać, że dziecko prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej kwocie, musimy pamiętać, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasem jedynie tanie loty Rzeszów - Kos linią Lufthansa proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Rzeszów - Kos linią Lufthansa?

Trzeba sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przyszykować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak aby bez stresu oddać wszystkie walizki, móc zjeść coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przewiniemy dziecko. Spora część przewoźników proponujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Rzeszów - Kos linią Lufthansa nie posiadają w swojej ofercie serwowania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, ale także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie potomstwo podróżujące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, więc wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebna jest pomoc przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Rzeszów - Kos linią Lufthansa mają odpowiednio przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, czyli także i wam. Jeżeli maleństwo będzie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Rzeszów - Kos linią Lufthansa i jesteście 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie przepada za lataniem, ale pamiętaj, że każda podróż ma swoją metę.

Warto pomyśleć w jaki sposób możemy się przygotować do podróży Rzeszów - Kos linią Lufthansa z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co jest realne, by podróż przeminęła spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.