X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Kuopio

już od 1078 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kuopio

Bilety lotnicze Polska Kuopio

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 lip (pon)
Finnair
Kuopio
25 lip (czw)
Finnair
Gdańsk
22 lip (pon)
Finnair
Kuopio
26 lip (pią)
Finnair
Gdańsk
22 lip (pon)
Finnair
Kuopio
27 lip (sob)
Finnair
Gdańsk
23 lip (wto)
Finnair
Kuopio
26 lip (pią)
Finnair
Gdańsk
23 lip (wto)
Finnair
Kuopio
27 lip (sob)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Kuopio

Przewodnik po lotach Rzeszów Kuopio

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Rzeszów -Kuopio i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są podróżni. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy obsługa może nie wpuścić pasażera do samolotu?

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem należy zweryfikować unijne przepisy, które definiują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować także przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Rzeszów -Kuopio, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z pasażerami, którzy nie chcą przestrzegać wytycznych personelu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z zawartością bagaży. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - takie jak igły, ostrza, substancje łatwopalne.

Opóźnienie lotu i overbooking

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Przewoźnik powinien jednak najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu i podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Podróżni mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń przed lotem Rzeszów -Kuopio pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.