X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów La Palma

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów La Palma

Bilety lotnicze Rzeszów La Palma

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów La Palma

Przewodnik po lotach Rzeszów La Palma

Jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki możesz przetransportować niemalże bez ograniczeń. Jednakże już w bagażu podręcznym jest to utrudnione. Mnóstwo turystów decydując się tylko na zabranie bagażu podręcznego, myśli, jakie kosmetyki może zabrać, a co jest zabronione. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista kosmetyków, które możesz spakować na pokład jest bardzo długa. Zasadniczo w twoim bagażu w tanich lotach Rzeszów - La Palma może znaleźć się niemalże wszystkie kosmetyki. Umieścisz tam zarówno kosmetyki do make-up, jak i mydła, żele pod prysznic, czy olejki. Można także wziąć kosmetyki w sprayu, na przykład lakiery do włosów.

Trudniejszy problem jest, kiedy masz zamiar zabrać przybory do manicure i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zasłoniętym ostrzem pokrywce może z tobą lecieć w samolocie, ale już mazynki z nieosłoniętymi ostrzami nie nie można zabrać. W takim przypadku musisz spakować to do bagażu rejestrowanego albo po prostu zabrać golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Rzeszów - La Palma i tradycyjne linie lotnicze wymieniają wyjątkowe wymagania związane ze sposobem przewożenia kosmetyków. Po pierwsze wszelkie kosmetyki w płynnie (płyn micelarny, perfumy, żelowe kosmetyki) powinny zostać przelane do małych wykonanych z plastiku buteleczek. Buteleczki muszą mieć objętość 100 ml.

Pakowane pojemniki z płynami powinno się spakować do kosmetyczki z przezroczystego tworzywa. Podczas kontroli bagażu bywa to sprawdzane. Trzeba także wiedzieć, że do bagażu podręcznego możesz włożyć jedynie 1 l płynów. Zasady te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Rzeszów - La Palma, jak i tradycyjnych linii lotniczych.