gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Larisa

już od 73 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
29 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
02 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
13 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
14 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Larisa

Przewodnik po lotach Rzeszów Larisa

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Rzeszów -larissa i chcesz upewnić się, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. Kiedy możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Przeczytaj nasz artykuł!

Kiedy przewoźnik może nie wpuścić turysty do samolotu?

Przed Tobą wycieczka na terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem należy sprawdzić unijne przepisy, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do bardziej odległych destynacji. Przed Tobą lot Rzeszów -larissa, a może masz inne plany? Podstawowa zasada wskazuje na to przewoźnik może nie wpuścić na pokład osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą stosować się do wytycznych załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również regulacje związane z przewozem bagaży. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - np. brzytwy, nożyczki, substancje wybuchowe.

Kiedy mamy prawo starać się o zwrot kosztów

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu i podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Podróżni mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Rzeszów -larissa wykup odpowiednią polisę turystyczną.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kłajpeda Pałanga Guderup

Tanie loty Santander Borgarfjordur Eystri

Tanie loty Torremolinos Levi

Tanie loty Haskovo Brig

Tanie loty Hengelo Porto

Tanie loty Egilsstadir Borlange

Tanie loty Grundarfjordur Montilla

Tanie loty Neuchatel Sliac

Tanie loty Ułan Ude Wilno

Tanie loty Air China Seoul Osaka