X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Las Palmas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 maj 31 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Las Palmas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzeszów Las Palmas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Las Palmas

Przewodnik po lotach Rzeszów Las Palmas

Przelot Rzeszów - Gran Canaria się skończył - zabierz walizkę

Nasz wyczekiwany przelot Rzeszów - Gran Canaria w końcu dobiegł końca, więc teraz będziemy mogli oddać się radości podziwiania miasta i wypoczynku. Jednak nim to nadejdzie, musimy jeszcze zabrać naszą walizkę. W jaki sposób wygląda cała ta procedura i czego powinniśmy się tu spodziewać, tak żeby się niepotrzebnie nie denerwować?

W jaki sposób wygląda odbiór walizek po locie Rzeszów - Gran Canaria

Jeżeli właśnie lądowaliśmy na docelowym lotnisku, to trzeba mieć świadomość, że na początku musimy odbyć kontrolę graniczną, a to znaczy, że zajmie nam ona pewną część minut. Gdy dopełnimy już tych konieczności, to będziemy musieli przejść do hali, w której możemy odebrać walizkę. Znajdować będą się tutaj specjalne monitory, na nich znajdziemy informację, na jakiej linii pojawiają się walizki z naszego lotu Rzeszów - Gran Canaria. Procedura ta zawsze wygląda identycznie oraz nie ma tu znaczenia, czy wybraliśmy linie regularne, czy może zgodziliśmy się na tanie loty Rzeszów - Gran Canaria. Powinniśmy się tutaj jednak przyoblec w spokój, bo okres oczekiwania na walizkę ma szansę wynosić nawet 45 minut.

Mamy przelot z przesiadkami?

Odeszliśmy od okazji wybrania najkrócej trwającego lotu oraz zdecydowaliśmy się na przelot z przesiadaniem się. Tu kwestia odbioru bagaży, będzie zależała od tego, po jak długim okresie udamy się w dalszą podróż. Jeśli nasze tanie loty Rzeszów - Gran Canaria są tak zorganizowane, że polecimy jeszcze tego samego dnia, to w regularnych liniach nasz bagaż będzie zaniesiony z pierwszego samolotu do drugiego i my nie będziemy musieli się tym martwić. Jeśli mimo wszystko będziemy mieli lot Rzeszów - Gran Canaria na kolejny dzień, to musimy odebrać nasz bagaż, a potem przed kolejnym lotem, ponownie go zdać. Jednak pamiętajmy, że tanie loty Rzeszów - Gran Canaria będą miały to zorganizowane w ten sposób, że faktycznie nie musimy się niczym martwić.

Odbiór bagaży wbrew pozorom nie będzie tak trudny, jakby mogło się wydawać. Jeżeli tylko poznamy się z poradami, jak to się dzieje, to u celu będziemy podchodzić do całej procedury ze spokojem, czyli nie musimy się niczym zamartwiać. Tanie loty Rzeszów - Gran Canaria proponują nam swe usługi na wysokim poziomie, a więc mamy prawo być pewni, że to pokaże się być perfekcyjnie dograne.