X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Lublana

już od 661 zł
29 lip 05 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Lublana

Bilety lotnicze Polska Lublana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
16 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 wrz (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
20 wrz (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
03 sty (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 gru (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
03 sty (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
15 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Lublana

Przewodnik po lotach Rzeszów Lublana

Co masz prawo mieć przy sobie podczas lotu Rzeszów - Lublana?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się skorzystać z oferty jaką mają tanie loty Rzeszów - Lublana, to z pewnością jednym z pytań, które nas dręczą będzie to, co możemy zabrać sobie na pokład. Trzeba się już wcześniej orientować w tej kwestii, mamy możliwość nawet korzystać z rozpiski, jaka będzie zamieszczona na stronie każdego z przewoźników , tak żebyśmy mieli pewność, że nie weźmiemy czegoś, co mogłoby się stać problematyczne w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na lot Rzeszów - Lublana?

Najistotniejszą kwestią jest to, co możemy mieć w bagażu podręcznym podczas takiego przelotu Rzeszów - Lublana. Dozwolone jest posiadanie płynów, do ilości 1 litra, lecz w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tu pamiętać, że do tych płynów będzie się zaliczał również szampon albo żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Rzeszów - Lublana pozwolą nam posiadać tablet, laptop czy odrobinę jedzenia, a to oznacza, że możemy sobie umilić podróż. Obowiązkowo mają się w nim znajdować dokumenty niezbędne do podróży, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie nawet bardzo krótko trwającego lotu nie będzie możliwe. Nie wolno nam za to brać jakichkolwiek ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na podróż Rzeszów - Lublana to coś innego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Rzeszów - Lublana dają nam możliwość zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo trzymać to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym trzymać nie możemy. To oznacza, że także wykupując najkorzystniejszy bilet , w bagażu, jaki poleci w luku bagażowym mamy prawo mieć ostre przedmioty, przewozić trochę alkoholu, jak również płyny w butelkach powyżej 100 ml. Ale także tu nie możemy na przelot Rzeszów - Lublana wnosić niczego, co jest wypełniane gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na stronę, na jakiej rezerwowaliśmy tanie loty Rzeszów - Lublana oraz zobaczyć co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo bardzo pomocna jest lista, co ma możliwość się znajdować w określonym bagażu, tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbowali wnieść do samolotu tego, czego na nim nie może być w czasie lotu Rzeszów - Lublana.