X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Miszkolc

już od 85 zł
01 lut 08 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
29 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
05 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
29 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
11 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
26 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
11 mar (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Miszkolc

Przewodnik po lotach Rzeszów Miszkolc

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, zwany także nadawanym nie jest wnoszony na pokład samolotu Rzeszów - Miszkolc - znajduje się w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Prezentujemy najważniejsze informacje!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy 2 sposoby - przekazanie obsłudze przy odprawie biletowo-bagażowej lub samodzielne nadanie. Wybrałeś pierwszą opcję? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Rzeszów - Miszkolc. Po przekazaniu bagaży odpowiedzialność za ich uszkodzenie spoczywa na przewoźniku - w razie problemów pasażer może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Czego nie można przewozić w bagażu rejestrowanym?

Planujesz lot Rzeszów - Miszkolc i zastanawiasz się, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu wnoszonego na pokład, ale i tak trzeba liczyć się z ograniczeniami. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować niebezpiecznych substancji - materiałów łatwopalnych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, latarek gazowych.

Czy za bagaż odprawiany musimy uiścić opłatę?

Wszystko uzależnione jest od linii lotniczych - pasażerowie podróżujący liniami typu low cost przeważnie muszą ponosić opłaty dodatkowe. Przed Tobą lot Rzeszów - Miszkolc i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużo rzeczy? Pamiętaj, że obowiązują limity wagowe, których przekroczenie skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku regularnych operatorów lotniczych zazwyczaj koszt wlicza się w cenę biletu. Najlepiej jednak uprzednio sprawdzić regulamin przewoźnika, żeby uniknąć niespodzianek.