Bilety lotnicze Monachium
ceny od 539 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Promocje biletów lotniczych Rzeszów Monachium


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

539.08 PLN x Dorośli = PLN
539.08 PLN x Dzieci = PLN
539.08 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
539
Wylot Czwartek 15-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:55 Rzeszów
09:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 5m

LOT
15:00 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 50m

LOT
15:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 7h

LOT
18:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 4h
Powrót Niedziela 18-10-2015 Szczegóły    

LOT
07:00 Monachium
14:30 Rzeszów
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 7h 30m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

997.17 PLN x Dorośli = PLN
997.17 PLN x Dzieci = PLN
997.17 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
997
Wylot Czwartek 15-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:55 Rzeszów
09:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 5m

LOT
15:00 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 50m

LOT
15:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 7h

LOT
18:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 4h
Powrót Niedziela 18-10-2015 Szczegóły    

Lufthansa
07:00 Monachium
12:25 Rzeszów
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 5h 25m

Lufthansa
08:00 Monachium
12:25 Rzeszów
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 25m

Lufthansa
09:00 Monachium
12:25 Rzeszów
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 3h 25m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Rzeszów Monachium

Tanie latanie Rzeszów-Monachium - sprawdź ofertę lotów na FRU.PL! Chcąc wyprawić się z Rzeszowa do Monachium można zacząć od prześledzenia przelotów w stronę do Monachium. Skonfronuj ze sobą propozycje przelotów setek przewoźników i rezerwuj najbardziej dogodny bilet lotniczy Rzeszów-Monachium.

Lot w jedną stronę trwa co najmiej 3h 5min. Selekcjonując opcje linii lotniczych do Monachium wskazane jest ocenić zarówno koszt i wygodę podróży. Najtańsze loty Polska-Niemcy można zakupić już od 900 zł. Zarezerwuj podróż na FRU.PL!

Przeszukuj opcje lotówwcześniej, do 3 miesięcy przed podróżą a potem nabądź bilet lotniczy w dobrzej cenie z Rzeszowa do Monachium. By zdobyć okazyjne tanie latanie Rzeszów-Monachium sprawdź opcje z naszej wyszukiwarki najtańszych połączeń FRU.PL!Wpisz lub wybierz Twoje lotniska wylotu i celu , wstukaj Twoje daty podróży a następnie kliknij przycisk Szukaj. Zobacz najlepsze spośród dostępnych lotów i zrób rezerwację przelotów do Monachium.

Przelot z Rzeszowa do Monachium proponują operatorzy lotów:

Rekomendujemy też wyszukać interesujące promocje na tanie loty z Rzeszowa bądź tanie loty do Monachium ze wszystkich miast w kraju. Często zdarzają się tam super oferty lotów linii umożliwiające warte uwagi koszty najtańszych połączeń do tych destynacji.

Do Monachium zarezerwujesz loty także z:

Z Rzeszowa możesz lecieć również do:

Nasza strona www.fru.pl oferuje w asortymencie usług także ubezpieczenie podróżnych m.in. do kraju: Niemcy . Mamy również specjale pakiety za pomocą których masz opcję rezerwować nie wyłącznie przelot , ale też miejsce noclegowe. Rezeruj w pakiecie oszczędzasz w podróży.

Promocje lotów Rzeszów Monachium

z Madryt (16 Lis-23 Lis) 330 zł
z Madryt (16 Sty-23 Sty) 330 zł
z Madryt (16 Lut-23 Lut) 330 zł
z Dortmund (12 Paź-14 Paź) 381 zł
z Dortmund (06 Paź-14 Paź) 381 zł
z Dortmund (08 Paź-14 Paź) 381 zł

Hotele - Monachium

Hotele - Monachium Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.