X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Rzeszów Monachium

już od 463 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Monachium

Bilety lotnicze Rzeszów Monachium

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
12 sie (śro)
LOT
Monachium
29 sie (sob)
LOT
Rzeszów
12 sie (śro)
LOT
Monachium
30 sie (nie)
LOT
Rzeszów
12 sie (śro)
LOT
Monachium
31 sie (pon)
LOT
Rzeszów
12 sie (śro)
LOT
Monachium
01 wrz (wto)
LOT
Rzeszów
12 sie (śro)
LOT
Monachium
02 wrz (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Rzeszów Monachium

Przewodnik po lotach Lufthansa Rzeszów Monachium

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Rzeszów - Monachium linią Lufthansa oznacza ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale także z koniecznością przejścia odprawy. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Karta pokładowa

Planujesz lot Rzeszów - Monachium linią Lufthansa? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, bądź na miejscu już na 3 godziny przed startem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Potem konieczne jest zdanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer lotu oraz godzina.

Jak odbywa się kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanego koszyka - chodzi np. o zegarek, monety czy urządzenia elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem w grę wchodzi kontrola osobista.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do tzw. rękawa lub autobusu transportującego turystów do samolotu. Należy również podkreślić, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Rzeszów - Monachium umożliwia dokonanie odprawy online, co redukuje formalności.