X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Mykonos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Mykonos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzeszów Mykonos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzeszów Mykonos

Przewodnik po lotach Rzeszów Mykonos

Loty z przesiadkami –poznaj zalety tego rozwiązania

Jeśli planujesz zobaczyć najatrakcyjniejsze miejsca na świecie, jednocześnie sięgając po oferty tanich lotów Rzeszów - Mykonos, powinieneś nastawić się na przesiadki. To nieszczególnie wygodne, jednak latanie z przesiadkami często ma dużo zalet. Podpowiadamy, dlaczego czasami trzeba wybrać takie rozwiązanie i jak urządzić loty z przesiadkami.

Zalety lotów z przesiadkami, czyli zaoszczędź pieniądze

Może wydawać się to bardzo zadziwiające, rejsy z przesiadkami są dużo tańsze, niż jeden przelot od razu do celu. Zwłaszcza z tego względu, że oferują je tanie loty na trasie Rzeszów - Mykonos, ale to nie wszystko. Bardzo mało kosztowne przesiadki można wyszukać posiłkując się usługą Smart Connection, pozwalającą na znalezienie lotów w twoim zasięgu.Wykorzystanie tego rodzaju usługi pomoże ci zaoszczędzić nawet 60% wydatków. Dodatkowo nie musisz przetrząsać porównywarek i na własną rękę szukać kilku połączeń. Usługa wykona to bez twojego udziału – natychmiast otrzymasz łączną trasę i jednym ruchem zarezerwujesz bilety.

Zaplanuj przesiadkę

Rzecz jasna decydując się na trasę z przesiadkami musisz przemyśleć kilka potencjalnych problemów. Przede wszystkim trzeba tak wszystko rozplanować, byś miał pewność, że nie spóźnisz się na przesiadkę. W przypadku opóźnionego rejsu muszą pomóc ci linie lotnicze – leży na nich obowiązek znalezienia ci miejsca w nowym rejsie. Jednakże mimo to trzeba przewidzieć wystarczający czas na przesiadkę. 30 minut to minimum, abyś przeszedł do następnej bramki i to jedynie pod warunkiem, że posiadasz jeden bilet i korzystasz z usług jednego przewoźnika tanich lotów Rzeszów - Mykonos. Inaczej koniecznie trzeba odprawić się raz jeszcze przed wylotem.

Godnym uwagi rozwiązaniem jest zaplanowanie sobie długiego postoju. Nie trzeba przecież czekać w terminalu, kilka godzin pozwoli ci na to, żebyś mógł zwiedzić miasto, w którym się znajdujesz. Dlatego na miejsce przesiadki planuj znane, turystyczne miasta.