X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Rzeszów Olsztyn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Rzeszów Olsztyn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Rzeszów Olsztyn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Rzeszów Olsztyn

Przewodnik po lotach LOT Rzeszów Olsztyn

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Rzeszów - Olsztyn linią LOT Polish Airlines to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z formalnościami, które trzeba przejść na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę przed wylotem? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą wyjazd Rzeszów - Olsztyn linią LOT Polish Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 3 godziny przed wylotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest zdanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca czy godzina.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobligowany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanego koszyka - chodzi głównie o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach konieczne okazuje się zdjęcie obuwia.

Prosta odprawa

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru transportującego podróżnych na pokład. Należy również dodać, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących trasy Rzeszów - Olsztyn umożliwia dokonanie odprawy online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Panarea Skiros

Tanie loty Kopenhaga Preveza

Tanie loty Kuusamo Lidkoping

Tanie loty Mikkeli Soderhamn

Tanie loty Osijek Kithira

Tanie loty Bukareszt Berno

Tanie loty Berlin Bhopal

Tanie loty Bruksela Bilbao

Tanie loty Tallinn Kajaani

Tanie loty LOT Toronto Mediolan