X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Rzeszów Pafos

już od 227 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pafos

Bilety lotnicze Polska Pafos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pafos
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pafos
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pafos
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
01 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pafos
08 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
08 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pafos
15 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Rzeszów Pafos

Przewodnik po lotach Ryanair Rzeszów Pafos

Jak spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Rzeszów - Pafos linią Ryanair?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone wymiary i wagę, tak abyśmy mieli gwarancję, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Rzeszów do Pafos należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, pieniądze i wszelkie kosztowne rzeczy, nawet wtenczas, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto wybrać torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Rzeszów - Pafos linią Ryanair dają nam szansę zabrania na pokład jedynie jednej torby, przez to warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo kupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy musieli pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko odbyło się prędko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Rzeszów - Pafos linią Ryanair

Jeżeli zabieramy tylko bagaż podręczny, albo pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Rzeszów - Pafos linią Ryanair nie mają ograniczenia co do wagi pasażerów, a więc nie będzie problemów, żebyśmy nosili je na sobie, a równocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik wprowadza własne reguły bagażowe

Organizując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia ma własną politykę bagażową. Dlatego warto sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny musi zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Rzeszów - Pafos linią Ryanair, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, jakie rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi mieć wielkości oraz masę, bo wtedy oszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.