gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Palma De Mallorca

już od 1441 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Rzeszów Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
12 wrz (śro)
Ryanair
Palma De Mallorca
16 wrz (nie)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Rzeszów Palma De Mallorca

Rent a car w czasie podróży Rzeszów - Palma De Mallorca- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Wybierasz się z przyjaciółmi w podróż Rzeszów - Palma De Mallorca, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości miejsc podczas całego pobytu? Jeśli masz dodatkowe środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Rzeszów - Palma De Mallorca. Możesz tego dokonać po wylądowaniu lub wcześniej online za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed lotem Rzeszów - Palma De Mallorca wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz skontrolować czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem zostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan pojazdu, a więc wszystkie widoczne zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze samochodu nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.