X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Ploeszti

już od 182 zł
18 lis 25 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
12 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
11 gru (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
20 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 gru (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 gru (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Ploeszti

Przewodnik po lotach Rzeszów Ploeszti

Palacz na pokładzie samolotu w czasie rejsu Rzeszów - Ploeszti

Palenie to nałóg, który trudno przezwyciężyć, przez co osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny rejs samolotem bez sposobności do puszczania maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich regulaminy mające za zadanie chronić innych podróżnych, jak chociażby najmłodszych oraz ciężarnych, nie zezwalają na używanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Rzeszów - Ploeszti i pakując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze 20-30 lat temu palacze na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, ale były to czasy, gdy do kwestii zdrowotnych wiążących się z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dzisiaj jest zupełnie inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, więc jeśli lubimy palić i planujemy podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na okres podróży Rzeszów - Ploeszti. Nieważne tu jest czy wybierzemy tanie loty Rzeszów - Ploeszti, czy połączenia z regularnymi liniami lotniczymi – zasady w każdym przypadku są tak samo surowe. Co istotne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – w każdym miejscu jest to zakazane!

Pasażerom czasem wydaje się, że podczas lotu Rzeszów - Ploeszti można schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bo nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie nierealne, ponieważ w pokładowych łazienkach umieszczone są czujniki dymu. Lepiej nie usiłować obejść przepisów, gdyż może się to zakończyć nie tylko upomnieniem, ale też karą finansową. Przy locie samolotem przydatne mogą okazać się gumy i różne preparaty pomagające opanować chęć palenia. Jeżeli obawiamy się, że nie przetrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant lotu z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być droższe: możemy przecież wybrać loty składane ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet będzie najtańszy , ale również jak długo trwa rejs z określonymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Rzeszów - Ploeszti

Jeśli wybieramy tanie loty Rzeszów - Ploeszti i planujemy wczasy, z pewnością zapragniemy wziąć ze sobą własne papierosy, by nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w wielu państwach są one bardzo drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjną walizkę, zapoznajmy się z przepisami celnymi wiążącymi się z transportem wyrobów tytoniowych. W wypadku liquidów do e-papierosów trzeba jeszcze pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w walizce podręcznej.