X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Puerto Del Rosario

już od 160 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Puerto Del Rosario

Bilety lotnicze Polska Puerto Del Rosario

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 sty (pon)
Ryanair
Puerto Del Rosario
30 sty (śro)
Ryanair
Warszawa
22 sty (wto)
Ryanair
Puerto Del Rosario
30 sty (śro)
Ryanair
Warszawa
21 sty (pon)
Ryanair
Puerto Del Rosario
08 lut (pią)
Ryanair
Warszawa
21 sty (pon)
Ryanair
Puerto Del Rosario
01 lut (pią)
Ryanair
Warszawa
22 sty (wto)
Ryanair
Puerto Del Rosario
01 lut (pią)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Puerto Del Rosario

Przewodnik po lotach Rzeszów Puerto Del Rosario

Spodziewasz się dziecka, a chcesz polecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd służbowy, upragnione wakacje, lub jeszcze inne sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele pobudek, dla których ciężarne decydują się na rejs Rzeszów - Fuerteventura. I chociaż mawia się, że ciąża to nie choroba, warto pamiętać, że nie zawsze taka forma podróży okazuje się dla kobiet optymalna. Nieważne, czy wybierzemy tanie loty Rzeszów - Fuerteventura, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, należy zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca przyszłe matki mogą być wpuszczane do samolotu. Przed rejsem Rzeszów - Fuerteventura absolutnie trzeba skonsultować się z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Rzeszów - Fuerteventura – kiedy można bezpiecznie polecieć?

Pragniemy zaplanować podróż, kupić bilety na tanie loty Rzeszów - Fuerteventura oraz przygotować walizkę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? W tym miejscu wiele zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej matki, a także od tego, w którym miesiącu ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy lot okaże się bezpieczny dla ciężarnej i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy i trzeci trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszych miesiącach znaczne zmiany ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój narządów dziecka, a w trzecim trymestrze objawia się zagrożenie zbyt wczesnym porodem, omdleniem, a w efekcie wiele linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu pań po 34 tyg. ciąży. Za optymalny czas ciąży do latania uznaje się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna kwestia. Jeżeli mamy taką szansę, dopasujmy wyjazd i rezerwujmy tanie loty Rzeszów - Fuerteventura właśnie w tym czasie.

Ciężarna na pokładzie w czasie lotu Rzeszów - Fuerteventura – co warto wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na przelot samolotem podczas ciąży, a mają już większy brzuch, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia od lekarza o wieku ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pozwoli to ustrzec się trudności na lotnisku i sytuacji, że kobieta z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona do samolotu. Tanie loty Rzeszów - Fuerteventura powinny odpuścić sobie ciężarne w ciąży z bliźniakami – jest ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Warto unikać też dłuższych rejsów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez problemu skontrolujemy długość lotu poszczególnych połączeń i dopasujemy lot dla siebie .

Przyszła mama na pokładzie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna ciężarna znakomicie znosi lot, kolejna poczuje dyskomfort wiążący się z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, w jaki sposób udogodnić sobie podróż samolotem, aby zadbać o swój komfort. Najlepiej wybierać miejsca od przejścia, by wygodnie wychodzić do łazienki bądź w celu rozprostowania nóg. Przechadzki podczas podróży są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed podróżą dobrze pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia podróżnego: o to także można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.