X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Pula

już od 874 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Pula

Bilety lotnicze Rzeszów Pula

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
20 cze (sob)
Lufthansa
Pula
28 cze (nie)
Croatia Airlines
Rzeszów
20 cze (sob)
Lufthansa
Pula
29 cze (pon)
Croatia Airlines
Rzeszów
20 cze (sob)
Lufthansa
Pula
30 cze (wto)
Croatia Airlines
Rzeszów
20 cze (sob)
Lufthansa
Pula
01 lip (śro)
Croatia Airlines
Rzeszów
22 cze (pon)
Lufthansa
Pula
28 cze (nie)
Croatia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Pula

Przewodnik po lotach Rzeszów Pula

maluch w podróży Rzeszów - Pula - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą lot samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy niewielką zbiór zagadnień, który każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Rzeszów - Pula.

Wiek malucha a koszt biletu do Rzeszów - Pula

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica przewoźnik nie żąda opłaty albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne promocje.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych rejsów, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie inny opiekun podczas lotu musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Rzeszów do Pula

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub zarezerwuj niemowlakowi miejsce. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięce

Czy niemowlak może mieć walizkę zależy od przewoźnika, z usług którego