X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Reus

już od 254 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Reus

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Reus
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Birmingham
21 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
24 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
04 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
28 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
05 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Reus

Przewodnik po lotach Rzeszów Reus

Transport leków w bagażu podręcznym w tanich lotach Rzeszów - Reus

O ile sprawa transportu przekąsek i napojów na pokładzie jest wszystkim bardzo dobrze znana, o tyle przewożenie leków czasami budzi niepokój i kontrowersje. Podpowiadamy, jakie leki można zabrać ze sobą na pokład i poznaj reguły linii lotniczych co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów klienci mogą wziąć ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla ludzi podróżujących w ofercie tanich lotów Rzeszów - Reus, ze względu na to najczęściej zabierają oni jedynie podręczny bagaż. Powinno się wszystkie leki włożyć do specjalnej kosmetyczki, dzięki temu będzie można je szybciej oddać na kontroli.

Masz prawo przewozić w zasadzie leki każdego rodzaju. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się leki kupowane w aptece czy markecie, wydawane bez recepty (tabletki do ssania, preparaty do nosa czy żele). Możesz również zabierać krople do oczu i środki do odkażania i masz możliwość spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym możesz zabrać też lekarstwa wydawane na receptę przez specjalistę. Jednak to najczęściej podlega kolejnym regułom.

Transport lekarstw na receptę

Lekarstwa przepisywane na receptę także możesz przewieźć w bagażu podręcznym. To nieważne, czy wybierasz się tanimi lotami Rzeszów - Reus, czy decydujesz się na regularne linie lotnicze – w każdym z tych przypadków możesz zabrać ze sobą lekarstwa na pokład. Musisz jedynie zgłosić przy odprawie, że masz je ze sobą.

Lekarstwa przepisywane na receptę od czasu do czasu jednak nie przechodzą kontroli. To się zdarza, ponieważ w innych krajach są różne reguły związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. W związku z tym również kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, czyli jedynie będziesz musiał przedstawić odpowiednią dokumentację. Z reguły wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Rzeszów - Reus