X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Rijeka

już od 516 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Rijeka

Bilety lotnicze Polska Rijeka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Rijeka
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Rijeka
06 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Rijeka
09 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Wrocław
28 cze (nie)
LOT
Rijeka
05 lip (nie)
LOT
Katowice
06 wrz (nie)
LOT
Rijeka
13 wrz (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Rijeka

Przewodnik po lotach Rzeszów Rijeka

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale często po prostu port lotniczy. Zamieszanie, hałas, inna sytuacja – to na pewno mało komfortowe doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Europy, niezbędny jest tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty Rzeszów - Rijeka, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic drukować, potrzebujesz wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza , który znajduje się w pobliżu taśmy wszystkie monety i papiery, noszone w spodniach, umieść tam także torebkę, kurtkę lub szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Rzeszów - Rijeka

Tanie loty zazwyczaj dają ci zabrać tylko bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle pakowny, że na pewno się w nim pomieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja dokładnie skręconych koszulek nie została zniszczona.

Na górze połóż wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Postaraj się by pod ręką znajdowała się także kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Na wierzchu torby warto włożyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej znajdź informację, co można wnosić do środka w tanich lotach Rzeszów - Rijeka.