X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Santiago De Compostela

już od 822 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Santiago De Compostela

Bilety lotnicze Polska Santiago De Compostela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 wrz (pon)
Vueling Airlines
Santiago De Compostela
05 wrz (śro)
Vueling Airlines
Warszawa
27 cze (śro)
Lufthansa
Santiago De Compostela
04 lip (śro)
Lufthansa
Warszawa
05 wrz (śro)
Vueling Airlines
Santiago De Compostela
09 wrz (nie)
Vueling Airlines
Warszawa
25 cze (pon)
Vueling Airlines
Santiago De Compostela
04 lip (śro)
Ryanair
Warszawa
22 cze (pią)
Vueling Airlines
Santiago De Compostela
04 lip (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Santiago De Compostela

Przewodnik po lotach Rzeszów Santiago De Compostela

Zniszczenie lub zagubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To zdecydowanie ogromna obawa wszystkich turystów – co się stanie, jeżeli ich bagaż będzie uszkodzony lub zwyczajnie zostanie zgubiony? Spokojnie, linie lotnicze są do tego przygotowane. Podpowiadamy, co możesz zrobić, jeśli twój bagaż po prostu nie wyjedzie z luku.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Rzeszów - Santiago De Compostela z reguły wybiera się tylko bagaż podręczny, dlatego też możesz go sprawdzać. Jeśli samemu zepsujesz zawartość bagażu, to nie możesz wyagać odszkodowania. W przypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Jeśli zauważysz zniszenie bagażu, trzeba zgłosić to na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Rzeszów - Santiago De Compostela, i tradycyjne linie zobowiązują się do zwrotu środków za zniszczenia. Zwrot wynosi maksymalnie 1100 Euro. Jednak wypłacana kwota będzie znacznie niższa, jeżeli bagaż był nieprawidłowo zapakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Rzeszów - Santiago De Compostela

Zagubienie przez przewoźników bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, jednak – zdarza się. W takim przypadku także czeka cię odszkodowanie. Dodatkowo, zostaną ci zwrócone koszty, które poniosłeś w związku z zakupami zastępczymi, podczas czekania na odnalezienie się swojego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasami może okazać się też, że bagaż zaginie i niestety możesz stracić swoje rzeczy. Tego rodzaju sytuacje należą do rzadkości, ale w związku z tym warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Polisę tego typu trzeba zakupić na długo przed podróżą, na przykład w czasie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest typową częścią polisy turystycznej. Naturalnie działa zarówno w tanich lotach Rzeszów - Santiago De Compostela, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Rzeszów - Santiago De Compostela