X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Sevilla

już od

21 maj 28 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Sevilla

Bilety lotnicze Rzeszów Sevilla

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Sevilla

Przewodnik po lotach Rzeszów Sevilla

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- informator dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Rzeszów - Sevilla samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Rzeszów - Sevilla poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów zabronionych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Przepisy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zabronione. Głównie należą do nich materiały, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a także naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu atrap broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest także zabieranie na pokład substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak race, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Rzeszów -Sevilla i zamierzasz zabrać ze sobą coś nietypowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Rzeszów - Sevilla muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi w czasie lotu. Należą do nich między innymi leki wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Rzeszów - Sevilla: