X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Sevilla

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Sevilla

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzeszów Sevilla

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Sevilla

Przewodnik po lotach Rzeszów Sevilla

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- informator dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Rzeszów - Sevilla samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Rzeszów - Sevilla poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów zabronionych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Przepisy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zabronione. Głównie należą do nich materiały, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a także naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu atrap broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest także zabieranie na pokład substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak race, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Rzeszów -Sevilla i zamierzasz zabrać ze sobą coś nietypowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Rzeszów - Sevilla muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi w czasie lotu. Należą do nich między innymi leki wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Rzeszów - Sevilla: