X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Siros

już od 112 zł
01 maj 08 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
19 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
18 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Siros

Przewodnik po lotach Rzeszów Siros

Co może znajdować się w bagażu w czasie lotu Rzeszów - Syros

Jeśli lecimy po raz pierwszy, bo wreszcie do podróży skusiły nas tanie loty Rzeszów - Syros, to z pewnością namyślamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nam nie wolno. Z tego powodu warto spojrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej stronie mają różni przewoźnicy. Wówczas będziemy mogli na ten temat zdobyć naprawdę sporą wiedzę.

Co mamy prawo posiadać w samolocie w czasie trasy Rzeszów - Syros

Głównie jesteśmy zainteresowani, co możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu podczas lotu Rzeszów - Syros? Warto mieć świadomość, że możemy wziąć trochę pożywienia, jeżeli jest ono spakowane przez producenta. W dodatku możemy wziąć trochę płynów, ale nie więcej niż 1 litr, a poza tym powinny być w butelkach do 100 mililitrów. Takie płyny powinny być spakowane wspólnie, w przezroczystym woreczku, bo wówczas łatwiej będziemy mogli przejść przez kontrolę. I nie będzie miało tutaj znaczenia, czy wybierzemy regularnych przewoźników czy tanie loty Rzeszów - Syros, tego rodzaju obostrzenia będą nas obowiązywały przy każdym locie.

W czasie podróży Rzeszów - Syros medykamenty mamy prawo posiadać

Nawet jeśli postanowimy wykupić bilet na naprawdę tani przelot za , to mimo wszystko powinniśmy wiedzieć, że medykamenty na pokład samolotu możemy zabrać. Zarówno te, które będą ogólnodostępne jak np. syrop na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych na receptę warto jednak mieć pismo od lekarza. Oczywiście możemy mieć ich przy sobie tyle, ile rzeczywiście będziemy potrzebować podczas podróży, a więc jeśli czeka nas krótka wyprawa , to nie powinniśmy zabierać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do luku bagażowego?

Jeśli pragniemy na przelot Rzeszów - Syros wziąć więcej płynów, albo chcemy wziąć coś ostrego, to należy to zapakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i uda nam się to przetransportować, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Rzeszów - Syros. Musimy jednak wiedzieć, że bez względu na to, do którego bagażu je spakujemy. Nie możemy wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych oraz wybuchowych, a to oznacza, że w domu muszą pozostać różnego rodzaju butle z gazem i latarki gazowe.

Warto zobaczyć jakie obostrzenia w odniesieniu do walizek mają tanie loty Rzeszów - Syros i pozostali przewoźnicy. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniej przedmiotów będziemy zmuszeni wyciągnąć z bagażu w czasie kontroli oraz pozostawić na lotnisku.