X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Södertälje

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Södertälje

Bilety lotnicze Rzeszów Södertälje

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Södertälje

Przewodnik po lotach Rzeszów Södertälje

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- informator dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Rzeszów - Södertälje samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Rzeszów - Södertälje poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Przepisy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich materiały, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, broń kulkowa, a także śrut. Dodatkowo zakazuje się przewozu imitacji broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o golarkach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest także wnoszenie na pokład materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Rzeszów -Södertälje i planujesz przewieźć coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Rzeszów - Södertälje muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne przedmioty medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi w czasie podróży. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź jakie linie kursują na trasie Rzeszów - Södertälje