X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Szeged

już od 292 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
10 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
08 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Szeged

Przewodnik po lotach Rzeszów Szeged

Czy dzieciaczki polecą Rzeszów - Szeged bez opieki?

Dzieci przez wiele linii lotniczych traktowane są z niesamowitą troską i obsługiwane są nie raz jako podróżni specjalnej uwagi. Z tego powodu właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w wielu przypadkach, możemy oczekiwać na przepuszczenie w czasie wsiadania na pokład, czy na pozyskanie idealnego miejsca. Lecz w jaki sposób będzie wyglądała taka podróż dziecka. Czy możliwe będą tanie loty Rzeszów - Szeged, gdzie dziecko poleci samo?

Poznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że każda linia lotnicza posiada własne zasady, jeżeli idzie o tanie loty Rzeszów - Szeged i dzieci. Dlatego warto się skontaktować z tym konkretnym, aby uzyskać wyjaśnienia na interesujące nas zagadnienia. Przeważnie dziecko do lat 5 nie ma prawa lecieć Rzeszów - Szeged bez opiekuna. Niejednokrotnie za kogoś starszego, kto ma prawo być opiekunem w czasie lotu, będzie się uważać jednostki, które ukończyły 15 lat. Ale żeby się upewnić, że ta granica lat starczy na przelot Rzeszów - Szeged, na który wykupiliśmy bilet tylko za rzeczywiście starczy. Musimy porozumieć się z odpowiednią linią.

Możliwość zorganizowania osoby opiekującej się na przelot Rzeszów - Szeged

Potomstwo do 15 lat, zawsze powinno posiadać obok kogoś doroślejszego, przez to na tanie loty Rzeszów - Szeged powinniśmy się zdecydować razem z nim. Jeśli nie ma takiej możliwości, trzeba się zorientować, czy na konkretnych liniach, możliwe będzie zorganizowanie opieki podczas przelotu. Niektórzy posiadają takie specjalne osoby, które podczas lotu Rzeszów - Szeged lecą z dzieckiem oraz się nim będą zajmować. Oczywiście jeśli zdecydujemy się skorzystać z takiej możliwości, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Nie mniej, jest to jakieś rozwiązanie, jeżeli sami nie możemy lecieć. Jeżeli będzie możliwość opłacenia takiej opieki, to nie ma tu znaczenia, czy dziecko będzie leciało przez wiele godzin, czy nasz przelot będzie trwał jedynie chwilę . Dany opiekun będzie mu przydzielony, a my będziemy mogli być spokojni.

Trzeba zobaczyć jakie są wytyczne podróżowania samolotem dzieci. W którym momencie muszą posiadać zapewnionego opiekuna, w którym momencie tanie loty Rzeszów - Szeged pozwalają im już na samotny lot. Jedynie po zapoznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli pewność, że wszystko dobrze przygotujemy.