X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Tegel Arpt

już od 506 zł
31 sie 07 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Tegel Arpt

Bilety lotnicze Rzeszów Tegel Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
13 wrz (pią)
LOT
Berlin
17 wrz (wto)
LOT
Rzeszów
13 wrz (pią)
LOT
Berlin
18 wrz (śro)
LOT
Rzeszów
27 sie (wto)
LOT
Berlin
03 wrz (wto)
LOT
Rzeszów
27 sie (wto)
LOT
Berlin
04 wrz (śro)
LOT
Rzeszów
27 sie (wto)
LOT
Berlin
06 wrz (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Rzeszów Tegel Arpt

Co z elektroniką w czasie lotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport)?

Niewątpliwie nie raz oglądając na filmach lot samolotem, dostrzegliśmy informację o potrzebie wyłączenia smartfonów. Jednocześnie wiemy, że na pokład samolotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport) możemy zabrać urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje i czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam skorzystać z takich sprzętów podczas lotu?

Musimy je okazać podczas kontroli na przelot Rzeszów - Berlin (Tegel Airport)

Do samolotu możemy wnieść niektóre sprzęty, jednak za każdym razem powinniśmy je okazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wtedy trzeba je wyciągnąć z bagażu oraz włożyć do specjalnego pojemnika. Warto wiedzieć, że tanie loty Rzeszów - Berlin (Tegel Airport) zezwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej będzie kategorycznie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także możemy zabrać na pokład samolotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport), ale nie będziemy mogli z nich skorzystać?

W którym momencie możemy załączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport)?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie krótkiej możliwości lotu, może się okazać, że będziemy się nudzić i będziemy szukali atrakcji. Dlatego mamy prawo korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym momencie. W czasie lądowania i startowania, każde linie, nie tylko te proponujące tanie loty Rzeszów - Berlin (Tegel Airport), wymagają całkowitego odłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłócały pracy komputerów pokładowych. Po pojawieniu się wiadomości o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość rozpocząć korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, aby przez cały lot Rzeszów - Berlin (Tegel Airport), były one ustawione w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mieli szansy korzystać z telefonów komórkowych, które na czas lotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport) muszą być wyłączone.

Pomyślmy o innych podróżnych

Jeśli chcemy korzystać z możliwości jaką proponują nam tanie loty Rzeszów - Berlin (Tegel Airport) i włączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak pamiętajmy, że w samolocie nie będziemy sami. Używajmy słuchawek, aby nie być uciążliwym dla innych podróżnych. A podczas danego przelotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport) słuchajmy zaleceń załogi.

Koniecznie sprawdźmy jakie są zasady użytkowania z przeróżnych sprzętów w czasie przelotu Rzeszów - Berlin (Tegel Airport). Sprawdźmy, kiedy możemy je włączyć, a kiedy powinny być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać na pokład. Tylko wtedy, możemy posiadać gwarancję, że nasz przelot jest bezpieczny.